Zhodnocení závodní sezóny 2013 a plány pro rok následující

15.12.2013 14:05

RC VOJTASS RALLY TEAM  se zůčastnil premierově celého serialu závodů RC KLATOVY RALLY CUPU 2013.S našim učinkovánim jsme v jednotlivých závodech i v celém šampionátu  spokojeni,přestože šlo o premierovou sezónu bylo vidět jak celý náš tým závod od závodu získavá zkušenosti a náš jezdec dosahoval hlavně v druhé části pěkných výsledku které znamenaly v celkovém pořádí po devíti odjetých závodech výborné 5.misto

Toto umístění je nám také velkým závazkem do sezóny 2014 kdy bychom rádi toto umístění ještě vylepšili a velkým přáním je alespoň v některém ze závodů dosáhnout na jednu z trofejí.V následujicich dnech nás čeká znovuotevření naších dílen které prošli kompletní přestavbou a ziskali jsme tak odpovídající zazemí pro přípravu našeho týmu.Do nové sezony odstartujeme opět  se SUBARU IMPREZA WRC 99 na podvozku VOCARA,který je nekompromisnim rally specialem vyvinutý náším týmem,a již brzy bude oficialně představen,souběžně s ním bude probíhat stavba druhého auta které bude jako treninkové a náhradní....

Zpět

Kontakt

RC VOJTASS RALLY TEAM
Vojtěch Halík
Areal DASS spol.s.r.o.
V Lukách 271
Příbram 1
CZ-26101

+420721610690

 

 

 

 

 

© 2009 - 2020 RC VOJTASS RALLY TEAM

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode