8.závod 8.10.2016 Kucíny

13.10.2016 13:54

O druhém řijnovém víkendu se konala letošní předposlední rally této sezóny na asfaltové trati v Kucínech.Počasí bylo opět na hraně a zhruba polovinu závodu jsme odjeli za mokra.Vojta odstartoval do rozjížděk z třetí pozice a vybojoval účast ve finále A.Bohužel ve finálových jízdách se našemu závodníkovi nedařilo a nakonec po jezdeckých chybách a problémech s elektronikou dojel do cíle na celkovém pátem místě s čímž nemůžeme být rozhodně spokojeni.Mladý příbramský junior Tomáš Vacek obsadil s naším druhým subaru deváté místo stále se učí a zlepšuje.Nyní nás čeká poslední závod sezony v Klášterci kde by měl Vojta potvrdit obhajobu loňského celkového vítěství v šampionátu,ale je nutné podotknout že zejména v závěru sezony je vidět že naši konkurenti nespí na vavřinech a bude nutné pokud chceme zůstat v boji o nejvyšší příčky aby náš tým přes zimu odvedl pořádný kus práce.Brzy napíšeme o plánech našeho týmu na příští sezonu a změnách které připravujeme.


Vojta Halík na trati RC Rally kucíny

Zpět

Kontakt

RC VOJTASS RALLY TEAM
Vojtěch Halík
Areal DASS spol.s.r.o.
V Lukách 271
Příbram 1
CZ-26101

+420721610690

 

 

 

 

 

© 2009 - 2020 RC VOJTASS RALLY TEAM

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode